top of page

NOWOŚCI: Quantum CatDV - zarządzanie „kontentem" wideo i graficznym



Elastyczna platforma oprogramowania, pomaga każdemu zespołowi w zarządzaniu, indeksowaniu i uzyskiwaniu wglądu w ich treści.


Szybsze i bardziej efektywne tworzenie treści

Każda organizacja zarządzająca dużą ilością filmów, obrazów i innych cennych danych w plikach musi odpowiednio uporządkowywać i utrwalać wszystkie zasoby. Dzięki platformie CatDV Twój zespół może robić to szybciej i efektywniej. Jak to działa? Złożona wielopoziomowa pamięć masowa jest prosta. Duże archiwa treści można indeksować i przeszukiwać w repezytoriach lokalnych i w chmurze. Najnowsza technologia sztucznej inteligencji wykorzystywana w platformie CatDV pomaga organizacjom uwolnić wartość biznesową w ich danych cyfrowych. Co ważne, menadżerowie na każdym etapie pracy mogą zarządzać kontrolą dostępu do danych. Dzięki temu dane firmy są zabezpieczone i odpowiednio zarządzane.

Zarządzanie zasobami

CatDV to wiodąca platforma do organizacji pracy, która zapewnia potężne narzędzia do automatyzacji dla każdej firmy zarządzającej dużymi ilościami multimediów cyfrowych. Platforma zawiera szeroką gamę funkcji zorientowanych na media, w tym PAM, MAM i DAM, zaawansowaną automatyzację przepływu pracy i w pełni dostosowane aplikacje.

Narzędzia platformy CatDV zapewniają przejrzystość Twojej firmie, przestrzeganie najlepszych praktyk i zwiększenie produktywności zespołu. Oszczędzasz czas, pieniądze i stres.

Z naszych usług korzystała między innymi ITV NEWS – brytyjska sieć telewizyjna o charakterze informacyjnym. Dzięki nowemu rozwiązaniu do archiwizacji, skoncentrowanemu na zarządzaniu zasobami CatDV i ciągłym usprawnianiu przepływu pracy, zespół ITV News może teraz lepiej obsługiwać cyfrowe przepływy pracy. Dziennikarze z całej Wielkiej Brytanii mogą teraz korzystać z jednej bazy danych oraz szybko i łatwo wyszukiwać treści — bez pomocy personelu technicznego.


Naszymi klientami są również:

- Louvre – największe muzeum na świecie,

- kluby sportowe takie jak Kansas City Chiefs, Sacramento Kings,

- MPA – amerykańskie części samochodowe,

- Gateway Church – jeden z największych kościołów w Stanach Zjednoczonych,

-Oiwi TV,

- Utah Valley University,

- Scout,

- Canadian Tire – jeden z największych kanadyjskich sieci handlu detalicznego.


Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę spersonalizowaną pod Ciebie.

Comments


bottom of page