Studiotech Poland Sp. z o. o. jest integratorem profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych. Naszymi klientami są telewizje, radia i inne firmy, które zajmują się wytwarzaniem, nadawaniem, przesyłem oraz odbiorem obrazu i dźwięku.

Nowoczesne projekty na rynku mediów nie mogą się obyć bez rozwiązań informatycznych dotyczących tworzenia, przesyłania, archiwizacji i zarządzania kontentem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER IT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów zgodnych z profilem firmy
  • wsparcie w utrzymaniu istniejących systemów informatycznych
  • wsparcie serwisowe klienta
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie pre-sales dla działu handlowego

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana informatyka lub elektronika)
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, MAC OS X
  • znajomość zagadnień zarządzania i administrowania sieciami, w tym znajomość usług sieciowych z wykorzystaniem technologii Cisco/HP/Brocade
  • znajomość rozwiązań archiwizacyjnych oraz backupowych
  • znajomość technologii macierzowych
  • podstawowa wiedza z zakresu baz danych (MySQL, MS SQL, Oracle)
  • mile widziana znajomość platform serwerowych HP/IBM/Lenovo
  • mile widziana wiedza techniczna w zakresu technologii mediów cyfrowych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Preferowane cechy:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • zdolności analityczne
  • umiejętność prowadzenie wielu zadań
  • zdyscyplinowanie i automotywacja
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, bonusy, premie miesięczne i kwartalne
  • krajowe i zagraniczne szkolenia i certyfikacje
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę
  • prywatną opiekę medyczną

Zgłoszenia (cv i zgodę na przetwarzanie danych osobowych) prosimy wysyłać na adres Studiotech Poland Sp. z o. o., ul. Bażancia 53, 02-892 Warszawa lub rekrutacja@studiotech.pl