top of page
Kotwica broadcast
BROADCAST

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonaniu i instalacji pod klucz dużych i małych pojazdów transmisyjnych.

ENG, DSNG, OB-VAN

Sprzęt studyjny Możemy wyposażyć Twoje studio we wszystko, co zapewni Twój sukces. Wykonujemy instalacje studyjne w taki sposób, aby zapewnić komfort, efektywność i niezawodność.

SPRZĘT STUDYJNY

Proponujemy różnorodne rozwiązania służące realizacji wizji. Są to m.in. miksery obrazu i konsole dźwięku, telepromptery, wektroskopy i wiele innych niezbędnych przy tworzeniu programu telewizyjnego.

EMISJA

Oferujemy szeroki wybór produktów związanych z technologią DI.

DIGITAL INTERMEDIATE

Wiele z naszych produktów znajduje zastosowanie w tworzeniu audycji radiowych. Profesjonalne produkty sprawdzają się przy przetwarzaniu, dystrybucji i kreowaniu sygnału dźwiękowego.

RADIO

Oferujemy urządzenia do montażu wideo, obróbki dźwięku, grafiki 3D oraz stereoskopii. Posiadamy produkty zróżnicowane cenowo, które są dostosowane do rozmaitych budżetów i projektów.

POSTPRODUKCJA, NEWSY

Dostarczamy rozwiązania do przesyłu sygnału łączami bezprzewodowymi, rozwiązania do teletransmisji w postaci łącz satelitarnych i wozów DSNG

TELETRANSMISJA

Najlepsze rozwiązania, dzięki którym zgromadzisz i zabezpieczysz LUB udoskonalisz wszystkie procesy i dane zgromadzone w procesie produkcji

i postprodukcji. 

ROZWIĄZANIA IT

Najlepsze rozwiązania

i standardy Studiotech pozwolą zaopatrzyć Twoje przedsiębiorstwo w zasoby niezbędne na każdym etapie produkcji. Nasi inżynierowie posiadają cenne doświadczenie przy licznych projektach.

BROADCAST

bottom of page