top of page
Kotwica it
IT

Nowoczesne projekty na rynku mediów nie powiodą się bez najlepszych usług informatycznych. Studiotech stawia na rozwój bez ograniczeń. W naszej ofercie znajdziesz m.in. szeroki wybór wiodących produktów serwerowych, systemy transkodujące i rozwiązania służące do zabezpieczenia Twoich plików. 

TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

IT

Komplet rozwiązań sprzętowo-programowych, które są podstawą do wdrożenia zaawansowanych technologicznie systemów informatycznych w Twojej firmie.

INFRASTRUKTURA

Wydajne i bezpieczne przechowywanie danych, aby Twoja firma osiągała maksymalne korzyści. W ofercie mamy zintegrowane rozwiązania w celu m.in. edycji, archiwizacji czy zarządzania.

ZARZĄDZANIE DANYMI

Niezbędna niemal w każdej firmie , aby zachować i zabezpieczyć ogromną ilość danych. W ofercie znajdziesz rozwiązania SAN i NAS ze współdzieloną przestrzenią dyskową. 

CHMURA

Systemy transkodujące i optymalizujące transfer danych na duże odległości.

SIEĆ

Rozwiązania, które zwiększają elastyczność biznesową Twojej firmy. Opracowujemy workflow optymalizujący wykorzystywane aplikacje i przesyłane przez nie dane.

WIRTUALIZACJA

Optymalizacja przestrzeni firmowych dysków i tworzenie kopii bezpieczeństwa ważnych plików. Posiadamy szeroki wybór produktów serwerowych, macierzy dyskowych i bibliotek taśmowych.

ARCHIWIZACJA I BACKUP

Produkty i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo wszystkich wirtualnych zasobów Twojej firmy.

BEZPIECZEŃSTWO

Obsługa serwerów, światowej klasy oprogramowanie do zarządzania plikami medialnymi wraz z dostępem do nich (Media Asset Management)

 

USŁUGI

Usługi IT

Zintegrowany system do przesyłania dużych ilości danych przez rozległe sieci WAN wraz z jednoczesnym transkodowaniem i sprawdzaniem jakości dedykowany telewizji i kanałom typu News.

bottom of page