top of page

PRACA

Pracuj z nami!
Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

INŻYNIER SYSTEMÓW

Bażancia 53, Ursynów, Warszawa

Warszawa, mazowieckie

Studiotech Poland Sp. z o. o. jest integratorem profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych. Naszymi klientami są telewizje, radia i inne firmy, które zajmują się wytwarzaniem, nadawaniem, przesyłem oraz odbiorem obrazu i dźwięku.

Nowoczesne projekty na rynku mediów nie mogą się obyć bez rozwiązań informatycznych dotyczących tworzenia, przesyłania, archiwizacji i zarządzania kontentem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIERA SYSTEMÓW.

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów zgodnych z profilem firmy

  • utrzymanie istniejących systemów

  • wsparcie techniczne klienta

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

  • wsparcie pre-sales dla działu handlowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana elektronika, informatyka lub mechatronika)

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • rozumienie zagadnień technicznych z zakresu technologii mediów cyfrowych, sieci Ethernet, platform serwerowych/stacji roboczych

  • znajomość systemów operacyjnych Widnows, Linux

  • prawo jazdy kat. B

Preferowane cechy:

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • zdolności analityczne

  • umiejętność prowadzenie wielu zadań

  • zdyscyplinowanie i automotywacja

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • wysoka zdolność uczenia się

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, bonusy, premie miesięczne i kwartalne

  • krajowe i zagraniczne szkolenia i certyfikacje

  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

Oferujemy:

Jeśli uważasz, że jesteś gotów podjąć razem z nami
nowe wyzwania, aplikuj już teraz!

Prosimy o zawarcie zgody o przetwarzaniu danych osobowych oraz CV

INŻYNIER IT

Nowoczesne projekty na rynku mediów nie mogą się obyć bez rozwiązań informatycznych dotyczących tworzenia, przesyłania, archiwizacji i zarządzania kontentem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko INŻYNIERA IT.

Wymagania:

  • umiejętność współpracy z zespołem handlowym na etapie presales i podczas prowadzenia projektu

  • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń IT w niewielkim zespole lub samodzielnie

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych na każdym etapie projektu

  • umiejętności instalacyjne ( raki, serwery, stacje klienckie, sieci )

  • doświadczenie przy wsparciu technicznym dla klienta końcowego

  • biegła znajomość systemów operacyjnych Windows, Windows Server, Linux. OSX będzie atutem.

  • znajomość popularnych platform serwerowych \ workstacji

  • rozumienie zagadnień związanych z:

  • sieci ethernet

  • sieci fibrechannel

  • storage, udostępnianie i filesystemy

  • firewall

  • archiwizacja

  • backup

  • bazy danych

  • wirtualizacja, konteneryzacja

  • umiejętność lub chęć nauczenia się pisania zaawansowanych skryptów [ powershell, bash ]

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • mile widziane szkolenia, certyfikaty, referencje z zakresu IT oraz zainteresowanie tematami związanymi z tematyką audio/video

  • prawo jazdy kat.B

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, bonusy, premie kwartalne

  • przyjazną atmosferę pracy i dobrą kawę

Oferujemy:

Menedżer ds. kluczowych klientów

  • utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami i dostawcami

  • współpraca z producentami wiodących technologii informatycznych

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i pomoc w przygotowywaniu optymalnych rozwiązań na bazie oferty firmy

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w relacjach B2B

  • prowadzenie negocjacji

  • udział w planowaniu działań marketingowych

  • współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem technicznym

  • pracę przy ciekawych projektach i nowoczesnych technologiach

  • motywujący system wynagrodzeń

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej firmy

Oferujemy:

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Elektronika lub pokrewne

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • wiedza techniczna z zakresu technologii mediów cyfrowych

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi

  • nastawienie na osiąganie założonych celów

  • doskonałe umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • umiejętność samodzielnego myślenia, kreatywność

  • umiejętność prowadzenia wielu zadań

  • umiejętność pracy w zespole, koleżeńskość

bottom of page