top of page

USŁUGI

DSC_9144.JPG

WSPARCIE

Najlepsze rozwiązania i standardy Studiotech pozwolą zaopatrzyć Twoje przedsiębiorstwo w zasoby niezbędne na każdym etapie produkcji. Nasi inżynierowie posiadają cenne doświadczenie przy licznych projektach.

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować realizacja projektu? Potrzebujesz konsultacji, aby podjąć najlepsze decyzje w sprawie kupna sprzętu? Ekipa StudioTech jest do Twojej dyspozycji i odpowie na wszystkie pytania.

KONSULTACJE

PROJEKTY

Przygotowujemy projekty i dokumentacje techniczne w sposób profesjonalny i systematyczny. Możesz być spokojny, że proponowane przez nas rozwiązania i produkty będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy profesjonalną ekipę instalacyjną. Pomagamy przy przeprowadzkach, remontach lub rozbudowie systemów. W każdym przypadku gwarantujemy najwyższej klasy materiały instalacyjne.

INSTALACJE

WYNAJEM

W niektórych przypadkach istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu przez klienta. Za każdym razem warunki ustalane są indywidualnie z osobą zainteresowaną.

We wszystkich problemach pojawiających się w produkcji możesz liczyć na naszą pomoc. Zapewniamy naprawy gwarancyjne

i pogwarancyjne, konserwację, dostawy części zamiennych oraz usługi wsparcia technicznego.

SERWIS

SZKOLENIA

Wraz z dostawą sprzętu możecie Państwo każdorazowo liczyć na profesjonalny instruktaż. Organizujemy szkolenia dla wszystkich typów klientów: pracowników technicznych, administratorów

i bezpośrednich użytkowników naszych produktów. 

bottom of page