top of page
Kotwica film
wozy hala.jpg

KONTAKT BEZPOŚREDNI

NAROJCZYK

Krzysztof Narojczyk

Key Account Manager

WOZY SPECJALISTYCZNE

WOZY SPECJALISTYCZNE

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, konstrukcję i wyposażenie wozów transmisyjnych, satelitarnych

i produkcyjnych według indywidualnych potrzeb Klienta - a to wszystko wraz z zapewnieniem pełnego zaplecza serwisowego.

DSNG to specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają transmisję sygnału audio-wideo na żywo z dowolnego miejsca na świecie za pomocą satelity. Stanowią one mobilne centrum medialne, wyposażone w zaawansowany sprzęt do produkcji i emisji programów telewizyjnych.

WOZY SATELITARNE – DSNG

Wozy produkcyjne to nieodłączny element współczesnego broadcastingu i produkcji medialnej, umożliwiając realizację profesjonalnych produkcji z dowolnego miejsca na świecie.

WOZY PRODUKCYJNE

Nasi wykwalifikowani technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i naprawie usterek. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację zleceń, minimalizując czas przestoju Twojego pojazdu.

SERWIS

Budujemy specjalistyczne pojazdy, które pełnią funkcję mobilnego studia telewizyjnego. Ich konstrukcja opiera się na zmodyfikowanych ciężarówkach lub autobusach, zapewniając przestrzeń dla zaawansowanego sprzętu i zaplecza technicznego.

WOZY TRANSMISYJNE – OB-VAN

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, konstrukcję i wyposażenie pojazdów dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

INNE WOZY SPECJALISTYCZNE

bottom of page