top of page

Poznaj panel LED KinoFlo FreeStyle


Kino Flo wprowadza FreeStyle Air, bardzo cienki i lekki panel LED RGBWW, który może być z łatwością używany w połączeniu z istniejącym kontrolerami Kino Flo FreeStyle. Panel dostępny w wersji Air Mini, Air oraz Air Max.

FreeStyle Air przybywa gotowy do zajęcia swojego miejsca jako lekkie akcesorium, które bezproblemowo integruje się z istniejącymi systemami FreeStyle. Kompatybilny z mocowaniami FreeStyle, przedłużaczami i kontrolerami serii LED-140 i LED-150, ten przenośny panel o cienkim profilu oferuje zalety łatwego wdrożenia i korzystnych kosztów posiadania obecnym właścicielom i operatorom FreeStyle.


Oprócz skręcanego mocowania do statywów oświetleniowych iuchwytów narożnych do zawieszeń 4-punktowych, FreeStyle Air jest wyposażony w oczka ułatwiające mocowanie nad głową i na innych powierzchniach. Jego sztywna konstrukcja zapobiega zginaniu się podczas przenoszenia i zabezpiecza integralność jego elementów. Żywotność diod LED została wydłużona dzięki sprawdzonej, pasywnie chłodzonej konstrukcji, która zapewnia stabilność koloru i jasności przez cały znamionowy okres eksploatacji diod LED.


Konstrukcja jest łatwa do serwisowania przez użytkownika. Posiada wyjmowaną górną szynę i szybki dostęp do wysuwanych mat LED, które można łatwo wymienić lub naprawić.

Łącząc nową mobilność i niezawodną wydajność ze znanymi funkcjami, FreeStyle Air zapewnia słynną technologię LED Color Science firmy Kino Flo w tym lekkim dodatku do gamy produktowej.

—-

Renderowanie koloru:

TLCI 96, CRI 96, TM-30-18 Rf=90, Rg=97

FreeStyle Air Fizyczne:

Waga: 5 funtów / 2 kg

Rozmiar: 39,5 x 2 x 13 cali (100 x 5 x 33 cm)


Jeżeli interesują cię rozwiązania KinoFlo FreeStyle, skontaktuj się z nami w celu przygotowania dla Ciebie oferty.

Comments


bottom of page