top of page

Wywiad: Poznaj historię sukcesu dzięki Farmerswife

Posiadanie narzędzia takiego jak farmerwife jest absolutnie niezbędne dla powodzenia naszej firmy.

W tym studium przypadku mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad ze Swenem Linde, dyrektorem zarządzającym WeFadeToGrey GmbH, aby poznać ich niezwykłą 15-letnią podróż z Farmerswife. Byliśmy ciekawi, jak ich działalność ewoluowała i prosperowała na przestrzeni czasu. Zapytaliśmy więc Swena, jak długo działają i jakie przemiany zaszły w ich biznesie. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku, upamiętniając 15 lat wzrostu i postępu. Nasz zespół, który zaczynał skromnie i składał się z zaledwie dwóch osób, rozrósł się obecnie do 20 osób, co odzwierciedla rosnące zapotrzebowanie na nasze projekty i usługi. Nasza podróż rozpoczęła się jako pionierzy w branży cyfrowego DI, specjalizujący się w najnowocześniejszych formatach aparatów, takich jak Red i Alexa. Nasza misja była jasna: stworzyć płynny przepływ pracy dla tych rewolucyjnych cyfrowych kamer kinowych. Ta strategiczna decyzja okazała się niezwykle skuteczna, torując drogę do naszego niezwykłego rozwoju i osiągnięć.

Przejdźmy teraz do następnego pytania: Jak działałeś przed włączeniem Farmerswife do swojej firmy?

Niemal od samego początku szybko zintegrowaliśmy Farmerswife z naszą firmą, ponieważ miałem już doświadczenie z oprogramowaniem, pracując jako freelancer, przed założeniem własnej firmy. Kiedy więc pojawiła się możliwość wykorzystania go we własnej firmie, decyzja była łatwa. Angażując się w rozwój produktu już na wczesnym etapie, wiedziałem, jaki drzemie w nim potencjał. Dzięki tej znajomości bezproblemowo włączyliśmy Farmerswife do naszego przepływu pracy, gdy założyliśmy własną firmę.

Jednym z wyzwań, które zhakowaliśmy, było to, że musieliśmy dostosować nasze przepływy pracy, aby pasowały do ​​świata Farmerswife. Na początku oprogramowanie było opracowywane głównie do pracy krótkoterminowej i komercyjnej, podczas gdy my skupialiśmy się na filmach długoterminowych. Stanowiło to duże wyzwanie, ponieważ musieliśmy wymyślić, jak sprawić, aby Farmerswife płynnie współpracowało z naszymi projektami o długim formacie. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i aktualizacjom oprogramowania sytuacja ta z biegiem czasu uległa poprawie. Wymagało to trochę nauki, ale teraz znacznie łatwiej jest skonfigurować i używać Farmerwife do naszych konkretnych potrzeb.

Tym, co wyróżnia Farmerwife, jest niesamowity poziom personalizacji. Pozwoliło mi to odkrywać różne ścieżki i znaleźć idealne dopasowanie do moich oryginalnych pomysłów. W miarę ciągłego rozwoju oprogramowania otrzymałem jeszcze więcej narzędzi pozwalających ulepszyć i utrzymać mój unikalny przepływ pracy w Farmerswife. Nigdy nie musiałem iść na kompromis ani zmieniać swojego podejścia. To naprawdę niezwykłe, jak rozwój oprogramowania tak płynnie zbiegł się z moją wizją. Przez całą naszą 15-letnią podróż z rolniczką nigdy nie czułem potrzeby zmiany sposobu pracy. W miarę rozwoju naszej firmy, nasz przepływ pracy pozostał spójny i skuteczny. Sposób działania Farmerwife jest tak płynny i wydajny, że po prostu nie ma powodu wprowadzać żadnych zmian.

Przejdźmy do następnego pytania. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób Farmerswife jest wykorzystywany w Twojej firmie. Jak to pasuje do Twojego przepływu pracy?

Cóż, Farmerswife jest integralną częścią naszej działalności i służy wielu celom. Polegamy na nim przy planowaniu, generowaniu ofert, zarządzaniu fakturowaniem i, co najważniejsze, budżetowaniu. Budżetowanie odgrywa kluczową rolę w naszej pracy, a Farmerswife zapewnia nam niezbędne narzędzia, aby skutecznie sobie z tym poradzić. Ponadto używamy Farmerswife jako centralnego centrum wszystkich naszych zasobów, w tym usług wynajmu niektórych przedmiotów. Jego możliwości pozwalają na bezproblemowe zarządzanie złożonymi rezerwacjami dla dużych projektów, co czyni go nieocenionym atutem w naszym zestawie narzędzi.


Jeśli chodzi o osiągnięcia i zwrot z inwestycji przy użyciu Farmerwife, można śmiało powiedzieć, że na rynku nie ma realnej alternatywy. Chociaż mogą istnieć inne narzędzia, takie jak Xytech, które wydają się odpowiednie, faktem pozostaje, że narzędzie takie jak Farmerswife jest koniecznością. Biorąc pod uwagę koszt i zwrot z inwestycji, trudno jest dokonać ostatecznej oceny. Jest jednak oczywiste, że posiadanie narzędzia takiego jak Farmerswife jest absolutnie niezbędne dla powodzenia naszej firmy. Cena jest rozsądna, a równowaga pomiędzy naszymi rocznymi wydatkami a początkowym kosztem instalacji farmera pozostaje do zaakceptowania.

WSPARCIE

Przechodząc do ostatniego pytania, przyjrzyjmy się procesowi wdrażania i współpracy z zespołem wsparcia Farmerswife.

Dzięki ich wyjątkowemu zespołowi wsparcia, mówiącemu biegle po niemiecku, komunikacja była dziecinnie prosta. Podczas procesu onboardingu podjęłam inicjatywę, aby samodzielnie nad tym pracować i wpadłam na kilka pomysłów, które omówiłem z Mirją. Była bardzo zainteresowana i pomocna w realizacji moich pomysłów i nigdy wcześniej nie myślała o wykorzystaniu Farmerwife w ten sposób. Stało się to wspólną grą w ping-ponga, podczas której odkryliśmy kilka świetnych pomysłów i kilka, które nie do końca pasowały. Mirja była tam, aby pomóc mi przejść przez cały proces. Chociaż nie był to tradycyjny proces onboardingu, był bardzo skuteczny.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem korzystać z Farmerswife, wyglądało to zupełnie inaczej niż teraz. Na przestrzeni lat wprowadzono wiele udoskonaleń i dostosowań, które jeszcze bardziej udoskonaliły oprogramowanie. Dzięki temu nie musiałem zadawać tylu pytań, bo często sama znajdowałem odpowiedzi lub szukałem alternatywnych rozwiązań. Ważne było dla mnie, aby zagłębić się w oprogramowanie i naprawdę zrozumieć jego możliwości. Chociaż mogą istnieć funkcje, których nie wykorzystałem w pełni, uważam, że nikt nie używa Farmerswife w całości. Jest to oprogramowanie posiadające mnóstwo opcji i elastyczność, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować je do swoich konkretnych potrzeb.Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Farmerwife. Oczywiście zawsze pojawiają się drobne wyzwania, ale znalazłem dla nich obejścia. Jest to oprogramowanie, które może mieć inną użyteczność w porównaniu do nowoczesnych aplikacji opartych na HTML, które są bardziej znane młodszym pokoleniom. Jednakże proces wdrażania naszego zespołu jest prosty.


więcej o WeFadeToGrey:

Założona w 2008 roku WeFadeToGrey to prężnie działająca firma postprodukcyjna, która specjalizuje się w ożywianiu obrazów. Oferują szeroką gamę usług, w tym publikacje codzienne, korekcję kolorów i mastering, z zaangażowaniem w zapewnianie wyjątkowych rezultatów. Wyróżnia ich nieustraszona postawa wobec innowacji i chęć stosowania niekonwencjonalnych metod, przesuwając granice kreatywności w dążeniu do idealnego przepływu pracy.źródło: farmerswife.com

Commentaires


bottom of page