top of page

Poznaj bliżej serię Evertz Scorpion!Seria SCORPION 18 to elastyczny zestaw narzędzi multimedialnych dla nadawców. Obudowa 1RU łączy modułową koncepcję IO ze zintegrowanymi funkcjami, które można dostosować do zastosowań takich jak transport multimediów, przetwarzanie i konwersja wideo, kompresja i normalizacja wideo. Platformy można używać w dowolnym środowisku, niezależnie od tego, czy integruje się z istniejącą siecią pasma podstawowego, światłowodu czy siecią IP o przepustowości od 1 do 100 GbE, a także zachowuje przyszłe możliwości w celu dostosowania się do zmieniającej się infrastruktury w czasie. Miej pewność, że Twoja inwestycja będzie rosła i dostosuje się do Twoich przyszłych planów i wymagań.


Seria ta wykorzystuje katalog przetwarzających kart IO zwanych modułami MIO, które mogą przyjmować różne sygnały, w tym różne formaty wideo, audio i danych. Możliwości tych kart mogą być proste lub złożone, począwszy od podstawowego przyjmowania i transportu, po wykonywanie złożonych funkcji, takich jak na przykład konwersja wideo i kodowanie sygnałów.


Seria SCORPION 18 różni się od tradycyjnych podwozi modułowych włączeniem zintegrowanych funkcji, z których część jest zawarta w produkcie podstawowym lub dostępna jako opcje dodatkowe. W zestawie z modelem podstawowym znajduje się crosspoint 12G, który pozwala na trasowanie sygnałów pomiędzy dowolnym slotem modułu SFP i MIO. Dostępne są opcjonalne komponenty, takie jak przełącznik 1/10/25/40/100GbE (IPX) lub bramka zbiorcza FPGA (IPG), które umożliwiają łączność IP, routing, agregację i wiele innych funkcji.


Dodatkowo seria ma 18 światłowodów lub elektrycznych modułów SFP skierowanych do przodu, co pozwala na optyczną konwersję sygnałów światłowodowych, dodatkowe SDI IO lub ograniczony dostęp Ethernet do dostępnej opcji przełącznika Ethernet.


Przejdź na Evertz i dowiedz się więcej!

Comments


bottom of page