top of page

Nadchodzi ISE 2024 w Barcelonie!Nadchodzące wydanie Integrated Systems Europe odbędzie się w dniach 30.01-2.02.2024 w Barcelonie. To już dwudziesta edycja tego prestiżowego wydarzenia poświęconego sektorom Pro AV i integracji systemów. Organizatorzy obiecują wiele nowości.Darmowa rejestracja na ISE 2024 jest dostępna dla naszych klientów za pomocą kodu: ARSZJLVW

Przez ostatnie dwie dekady ISE stało się zaufaną platformą dla wiodących światowych marek AV, które prezentują przełomowe rozwiązania, wzbogacając nasze życie. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie największa i najlepsza jak dotąd.


Przez ostatnie dwie dekady Międzynarodowe Targi ISE zdobyły reputację zaufanej platformy dla światowych marek AV, które odkrywają i prezentują przełomowe rozwiązania, wzbogacając nasze życie. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie największa i najlepsza jak dotąd. Ponad 1200 wystawców potwierdziło swoją obecność na największej powierzchni prezentacyjnej w historii. Oprócz stref targowych, program obejmuje wiele inspirujących prelekcji prowadzonych przez ponad 100 najbardziej innowacyjnych przedstawicieli branży.


Dzięki dziewięciu specjalistycznym konferencjom, które odbędą się podczas targów, uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia cennych informacji od najbardziej innowacyjnych ekspertów w swojej branży. W ciągu dnia będą mogli uczestniczyć w różnorodnych prezentacjach, panelach dyskusyjnych i warsztatach, które zapewnią im fascynujące doświadczenia. Dodatkowo, podczas całego ISE, będą również dostępne bezpłatne sesje. W tym roku ISE wprowadza innowacyjne rozwiązanie - usługę tłumaczeń i transkrypcji w czasie rzeczywistym, opartą na sztucznej inteligencji dostarczaną przez KUDO. Dzięki temu, treści prezentowane podczas konferencji będą dostępne dla szerszego grona odbiorców.


Na tegorocznej wystawie pojawi się nowość - scena Plug and Play. Będzie to miejsce, gdzie start-upy, korporacje, firmy venture capital, uniwersytety i agencje rządowe spotkają się w celu wymiany innowacyjnych pomysłów. Program trwać będzie cztery dni i będzie składał się z porannych sesji panelowych, poświęconych tematom związanym z innowacjami, oraz popołudniowych prezentacji startupów. To doskonała okazja dla przyszłościowych przedsiębiorstw, aby zaprezentować swoje rozwiązania i przyciągnąć inwestorów. Scena znajdować się będzie na Placu Kongresowym.


ISE 2024 zaprasza do odwiedzenia Siedmiu Rozszerzonych Stref Technologicznych, gdzie można będzie znaleźć różnorodne branże, takie jak dźwięk, produkcja i dystrybucja treści, Digital Signage i DooH, oświetlenie i inscenizacja, multitechnologia, budynki inteligentne, komunikacja i technologia edukacyjna. Tegoroczna edycja ISE będzie jeszcze większa, zajmując również hale 1 i 4 w Fira Barcelona Gran Vía. Strefa Odkryć na Placu Kongresowym została znacznie rozbudowana, a ponad 70 nowych firm zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania. Pawilon Katalonii będzie gościł lokalne firmy z branży AV, a także konkurs ISE Open Innovation Challenge, organizowany przez ACCIÓ i Enterprise Europe Network.


Liczymy na Waszą obecność, do zobaczenia w Barcelonie!


Comments


bottom of page