top of page

Poznaj bliżej SondorVersa & Resonances!W ramach naszego Digital Intermediate dysponujemy urządzeniem Sondor Versa - to modułowa i skalowalna platforma do archiwalnej digitalizacji dźwięku.

U jego podstaw leży precyzyjny transport filmów – niezbędna podstawa każdej wysokiej jakości digitalizacji filmów. Skalowalne opcje przesyłania dźwięku można pogrupować wokół rdzenia. Wszystkie moduły można łatwo dodać w dowolnym momencie.

Ta maszyna dostosowuje się do wprost do Twoich potrzeb!Konwencjonalne opcje odtwarzania dźwięku

Magnetyczne: Wymienne głowice obsługujące wszystkie formaty Sepmag i Commag. Dostępne są głowice typu standardowego i archiwalnego.

Optyczny: głowice z czerwoną diodą LED do mono i stereofonicznych ścieżek dźwiękowych, dostępne dla dowolnego znanego standardu ścieżki, w tym wyjścia analogowego lub cyfrowego AES/EBU.

System optycznego skanowania ścieżki dźwiękowej Sondor Resonances

Sondor Resonances oferuje najlepszy możliwy transfer ścieżek optycznych o zmiennej powierzchni i zmiennej gęstości z odbitek i negatywów. Żadne inne rozwiązanie produktowe nie jest tak precyzyjne. Sondor Resonances opiera się na kamerze liniowej CCD połączonej z cyfrowym przetwarzaniem obrazu, umożliwiającym operatorowi usunięcie defektów optycznych ścieżki dźwiękowej w momencie przesyłania, zanim zostanie ona przekształcona w dźwięk.


Po więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z nami!

Σχόλια


bottom of page