top of page

Vizrt łączy się z NewTek!


Vizrt łączy się z NewTek, aby zapewnić klientom, partnerom i użytkownikom końcowym dodatkowe oferty i pojedyncze portfolio produktów


Vizrt, lider w dziedzinie grafiki w czasie rzeczywistym i rozwiązań do produkcji na żywo dla twórców treści, ogłasza dziś posunięcie, które tworzy najbardziej kompleksową ofertę produktów jednego dostawcy w zakresie tworzenia treści.


Co ważne, dzięki tej fuzji, od teraz produkty i usługi NewTek znajdują się w ofercie Studiotech Poland! Asortymentem NewTek jest między innymi Trickster - czyli kompletne i elastyczne narzędzie do realizacji i produkcji telewizyjnej. Chcesz dowiedzieć się więcej? - Zachęcamy do kontaktu.

Od czasu przejęcia NewTek przez Vizrt w 2019 r. organizacje skupiły się na swoich rynkach nadawczych i pro-AV, działając w dużej mierze osobno w ramach Grupy Vizrt. Jednak rynki transmisji i profesjonalnego AV zbliżają się, a potrzeby klientów i użytkowników końcowych zmieniają się.


„Od przejścia na infrastrukturę opartą na protokole IP, monetyzację, przyciąganie uwagi odbiorców, zdalne tworzenie treści, zachęcanie do zdalnej współpracy, przejście do chmury, skupianie się na zrównoważonym rozwoju, bezpieczeństwie i luce umiejętności – odkryliśmy, że nasi klienci po obu stronach portfolio są ewoluują i często muszą robić więcej, mniejszymi środkami. Teraz Vizrt to punkt kompleksowej obsługi, który obsługuje to wszystko.”

— Michael Hallén, dyrektor generalny Vizrt


Organizacja nastawiona na klienta

Aby jak najlepiej obsługiwać swoich klientów, którzy w ciągu ostatnich kilku lat byli coraz bardziej ze sobą powiązani, Vizrt i NewTek ciężko pracowały, aby ujednolicić i rozwinąć zespoły obsługi klienta, wsparcia, uniwersytetów, badań i rozwoju oraz zespołów produktowych.


„Po latach inwestycji rozszerzyliśmy naszą funkcję sukcesu klienta, która obejmuje obsługę i wsparcie, aby stworzyć silną, krytyczną gałąź naszej organizacji liczącą 150 osób. Nasze zespoły badawczo-rozwojowe, obejmujące sześć globalnych ośrodków, zatrudniają ponad 250 inżynierów, a nasz zespół ds. produktów opracował i wypuścił w zeszłym roku ponad 20 innowacji, a wiele innych jest w przygotowaniu”.

— Michael Hallén, dyrektor generalny Vizrt


W wyniku inwestycji ostatnich kilku lat oraz w celu dalszego dostarczania innowacyjnych i zorientowanych na użytkownika rozwiązań programowych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom swoich klientów i użytkowników końcowych, Vizrt i NewTek łączą siły, tworząc Vizrt.


Nowe możliwości dla partnerów

Dzięki ujednoliconemu ekosystemowi produktów wszyscy partnerzy uzyskują dostęp do całego portfolio, aby wspierać ich w oferowaniu nowych rozwiązań i rozwoju ich biznesów. Partnerzy mogą certyfikować się jako eksperci za pośrednictwem platformy edukacyjnej Vizrt Viz University z nowymi kursami na temat studia, grafiki, automatyzacji, produkcji na żywo, chmury i nie tylko.


Nowe produkty dla użytkowników końcowych


Aby lepiej sprostać potrzebom użytkowników końcowych i klientów, Vizrt poszerzy swoje portfolio produktów i wprowadzi na rynek nowy podstawowy system do produkcji wideo dla streamerów i twórców treści, a także nowe systemy do produkcji na żywo w chmurze.


Ambicją Vizrt jest wspieranie każdego, kto tworzy treści, za pomocą najlepszych rozwiązań w zakresie opowiadania historii i skalowalnego portfolio produktów, niezależnie od tego, czy jest to osoba fizyczna, instytucja edukacyjna, przedsiębiorstwo korporacyjne, światowej klasy nadawca czy cokolwiek pomiędzy.


A co z NDI i Vizrt Group?


Ogłoszona na początku tego roku marka NDI pozostanie samodzielną marką, ale wspieraną przez firmę Vizrt jako kluczowego partnera. Grupa Vizrt będzie teraz działać pod nazwą Vizrt. Vizrt jest nadal własnością prywatną Nordic Capital, a jej zarząd i zespół kierowniczy pozostają niezmienione.


źródło: vizrt.com

Comments


bottom of page